U bent hier: Home / Grootzakelijk / Aansluiting / Infrastructuur aanpassen / Aanvraag aanpassing bestaande infrastructuur
Deze aanvraag gaat om het verplaatsen of verwijderen van kabels, leidingen of objecten in het eigendom van Westland Infra Netbeheer.
Een aanvraag voor plaatsen, wijzigen of verwijderen van een aansluiting kunt u doen op de website van mijnaansluiting.nl.
Graag wijzen wij u er op dat men met het verplaatsen of verwijderen van infrastructuur of object na het verstrekken van de opdracht op een offerte de voorbereidingstijd vaak minimaal 6 maanden is gemoeid. Dit in verband met de voorbereiding, het bestellen van materialen en het verkrijgen van de benodigde vergunningen.
U kunt maximaal 8 bestanden uploaden. De totale grootte van de bestanden mag niet meer zijn dan 64 Mb.
Bekijkt u ons privacybeleid.
Als klant van Westland Infra helpen wij u graag op weg. Bij een storing belt u het Nationale storingsnummer gas en stroom. Wij kunnen dan gelijk maatregelen nemen.
Toegankelijkheid gereedschappen